Vedení školy

Ředitelka školy Mgr. Jana Drake jana.drake@gpjp.cz
Statutární zástupkyně ředitelky školy Mgr. Jana Nushartová jana.nushartova@gpjp.cz
Zástupkyně ředitelky školy Mgr. Jitka Kodrová jitka.kodrova@gpjp.cz

Zaměstnanci

Ing. Stanislava Löblová ekonomka stanislava.loblova@gpjp.cz
Petra Pařilová asistentka ŘŠ info@gpjp.cz
Vladislava Toušová hospodářka info@gpjp.cz
Jan Virt školník skolnik@gpjp.cz

Gymnázium 8leté

Třída Kmenová učebna Třídní učitel Zastupující třídní učitel
I.A 13 Ing. František Duda Mgr. Lenka Saska
I.B 10 Mgr. Martina Mořická Mgr. Zuzana Sauer
II.A 19 Mgr. Helena Petrášková Mgr. Jana Kosová ml.
II.B 5 Mgr. Veronika Bukvicová Mgr. Kamila Borovičková
III.A 16 Mgr. Iva Volprechtová Mgr. Kateřina Drábková
III.B 18 Ing. Simona Zavadilová Mgr. Jana Drobná
IV.A 12 Mgr. Mgr. Martina Janouchová Mgr. Veronika Makovská
IV.B 11 Mgr. Lucie Aubrechtová Mgr. Jana Kosová
V.A 20 Mgr. Jitka Landsingerová RNDr. Yveta Jirovská
V.B 24 Mgr. Hana Rýdlová Mgr. Karel Mika
VI.A 8 Mgr. Lukáš Boček PhDr. Ladislava Říhová
VI.B 23 Mgr. Tereza Meinczingerová Mgr. Denisa Velgová
VII.A 26 Mgr. Jitka Kodrová PhDr. Jiří Havlík, PhD.
VII.B 1 Mgr. Marta Medřická Mgr. Kateřina Pelantová
VIII.A Jer 3 Mgr. Jana Bukačová Mgr. Jana Nushartová
VIII.B Jer 4 Mgr. Martin Válek Ing. Irena Martínková

Gymnázium 4leté

Třída Kmenová učebna Třídní učitel Zastupující třídní učitel
1.C 21 Mgr. David Brož Dr. Zoja Segi
2.C 4 Mgr. Veronika Sivková Ing. David Švarc
3.C 3 Mgr. Ivo Holý RNDr. Hana Ulmannová
4.C Jer2 Mgr. Michal Pavlík PhDr. Hana Rýdlová

Vyučující

Konzultační hodiny dohodněte e‑mailem.

 

Mgr. Lucie Aubrechtová Čj, Sv lucie.aubrechtova@gpjp.cz
Mgr. Marie Bakšteinová Vv marie.baksteinova@gpjp.cz
Mgr. Lukáš Boček Z lukas.bocek@gpjp.cz
Mgr. Kamila Borovičková Bi, Ch kamila.borovickova@gpjp.cz
Mgr. David Brož Sv, D david.broz@gpjp.cz
Mgr. Jana Bukačová Tv, Aj jana.bukacova@gpjp.cz
Mgr. Veronika Bukvicová M, F veronika.bukvicova@gpjp.cz
Bc.Tereza De Wolfová B, Z, G tereza.dewolfova@gpjp.cz
Mgr. Kateřina Drábková Fj katerina.drabkova@gpjp.cz
Mgr. Jana Drake Ch, M jana.drake@gpjp.cz
Mgr. Jana Drobná Aj, Sv jana.drobna@gpjp.cz
Ing. František Duda F frantisek.duda@gpjp.cz
Grant Kabrick Ak grant.kabrick@gpjp.cz
Mgr. Jiří Hanuš, Ph.D Vv jiri.hanus@gpjp.cz
Mgr. Martina Hašková Tv martina.haskova@gpjp.cz
PhDr. Jiří M. Havlík, Ph.D. D, Čj jiri.havlik@gpjp.cz
Martin Hendrych, DiS. Hv martin.hendrych@gpjp.cz
Mgr. Ivo Holý Bi, Ch ivo.holy@gpjp.cz
Mgr. Martina Janouchová M, Ch martina.janouchova@gpjp.cz
Bc.Dominik Charvát Z, G dominik.charvat@gpjp.cz
RNDr. Libor Jelen, Ph.D. Z libor.jelen@gpjp.cz
RNDr. Yvetta Jirovská M, F yvetta.jirovska@gpjp.cz
RNDr. Jan Jirovský F, Inf jan.jirovsky@gpjp.cz
Mgr. Jitka Kodrová Čj, D jitka.kodrova@gpjp.cz
Mgr. Kateřina Pelantová Aj katerina.pelantova@gpjp.cz
Mgr. Jana Kosová Nj jana.kosova@gpjp.cz
Mgr. Jana Kosová Nj, Ch jani.kosova@gpjp.cz
Mgr. Jitka Landsingerová Aj jitka.landsingerova@gpjp.cz
Mgr. Veronika Makovská Fj veronika.makovska@gpjp.cz
Ing. Irena Martínková Aj irena.martinkova@gpjp.cz
Mgr. Marta Medřická Bi, Ch marta.medricka@gpjp.cz
Mgr. Tereza Meinczingerová Nj, Tv tereza.meinczingerova@gpjp.cz
RNDr. Jindřich Michalik M, Dg jindrich.michalik@gpjp.cz
Mgr. Karel Mika Nj karel.mika@gpjp.cz
Mgr. Martina Mořická D, Čj martina.moricka@gpjp.cz
Mgr. Jana Nushartová M, F jana.nushartova@gpjp.cz
Mgr. Michal Pavlík Čj, D michal.pavlik@gpjp.cz
PhDr. Jana Pešková Tv jana.peskova@gpjp.cz
Mgr. Helena Petrášková Čj, Hv helena.petraskova@gpjp.cz
Mgr. Kateřina Pelantová Aj katerina.pelantova@gpjp.cz
Mgr. Lukáš Rampich Tv lukas.rampich@gpjp.cz
PhDr. Hana Rýdlová
(výchovná poradkyně)
Sv hana.rydlova@gpjp.cz
Mgr. Hanka Rýdlová Šj hanka.rydlova@gpjp.cz
ThDr. Ladislava Říhová, PhD. Lat ladislava.rihova@gpjp.cz
Mgr. Zuzana Sauer Aj zuzana.sauer@gpjp.cz
Mgr. Lenka Saska Bi lenka.saska@gpjp.cz
Dr. Zoja Segi Čj zoja.segi@gpjp.cz
Mgr. Veronika Sivková Čj, Aj veronika.sivkova@gpjp.cz
PhDr. Olga Sklenářová Inf olga.sklenarova@gpjp.cz
Mgr. Tomáš Stavrovský Pr tomas.stavrovsky@gpjp.cz
Mgr. Anna Slívová Aj anna.slivova@gpjp.cz
Ing. David Švarc Inf david.svarc@gpjp.cz
RNDr. Hana Ulmannová M, F hana.ulmannova@gpjp.cz
Mgr. Martin Válek M, Tv martin.valek@gpjp.cz
Mgr. Denisa Velgová Bi, Ch denisa.velgova@gpjp.cz
Mgr. Iva Volprechtová M, Nj iva.volprechtova@gpjp.cz
Mgr. Ivan Zámečník Tv ivan.zamecnik@gpjp.cz
Ing. Simona Zavadilová Šj simona.zavadilova@gpjp.cz